اتفاق برای تعریف کردن زیاده،اما راستش رو بخواید بدنم به حالت کارخونه برگشته و دوباره دوستان میتونن منو پانکو صدا بزنن،و چقدر خوشحالم که دیگه مجبور نیستم آلارم ساعت رو بذارم برای 6 صبح و با دیدن اون علامته که اعلام میکنه ring in 7 hours ناله کنان به تخت نمیرم.

به طور میانگین بخوایم حساب کنیم،از شنبه ی بعد کنکور تا الان،از 24 ساعت شبانه روز من شاید 6 الی 7 ساعت بیدار باشم،بقیشو خوابم. 

اون وقتایی هم که بیدارم گیج خوابم:)))

هیچ برنامه ی خاصی فعلا برای گذروندن تابستون ندارم،فقط خواب خواب خواب خواب،و واقعا خواب بهترین نعمتیه که خدا به انسان داده:))

باور کنید اگه انقدری که من به خوابیدن علاقمندم به یک انسان علاقمند بودم تا حالا سه چهار تا بچه داشتم ازش=)

راستش عقیده ی من اینه وبلاگ محلیه برای نوشتن و جای عکس گذاشتن نیست اما گفتم این اسکرین شات رو بذارم که اوج گیج بودن من از  خواب رو ببینید=)

خواب

شنگول و منگول و حبه ی انگور در ارم

مردم گریزی یا یک همچین چیزی

شبانه یا ورودی بهمن؟ مسئله این است

خواب ,رو ,ساعت ,ی ,بذارم ,انسان ,خواب خواب ,رو بذارم ,اگه انقدری ,انقدری که ,کنید اگه

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

برد الکترونیکی هنرپیما شاداب چون بهار شرکت خدمات مسافرت هوایی پویان مجد آرین علم/هنر/زندگی دانلود آهنگ جدید از خواننده های ایرانی هوشمند سازی کسب و کار Business Intelligence مجله دکتر زیبایی پاساژ اینترنتی ترافیک|فروش لوازم یدکی موتور سیکلت روغن ها